Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • drogadodomu.info

  Medycyna i zdrowie
  Jeśli Ty lub bliska Ci osoba walczy z uzależnieniem od alkoholu, chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień "Droga Do Domu" we Wrocławiu to biegła i wszechstronna opieka, jaką zapewniają certyfikowani specjaliści psychoterapii uzależnień we współpracy z psychiatrą, lekarzem chorób wewnętrznych oraz specjalistami technik oddechowych i relaksacji. Zapewniamy całodobową opiekę terapeutyczną, podstawowe badania lekarskie, detoks, terapię podstawową i warsztaty rozwoju osobistego. Zapraszamy!
 • Medicogen

  Medycyna i zdrowie
  Ustalanie ojcostwa wykonuje się za pomocą metody, która polega na pobraniu próbki DNA od rodziców i porównania ich ze sobą. Każdy profil DNA jest inny, dzięki czemu za pomocą takiej metody można w 100% wykluczyć ojcostwo, a także w ponad 99% je potwierdzić. Laboratorium Medicogen wykonuje trzy rodzaje testów. Każde z nich za pomocą tej samej metody. Pierwszy rodzaj to test prywatny wykonany na podstawie wymazów z błony śluzowej dziecka i potencjalnego ojca. Drugi jest testem prywatnym, ale możn
 • Przeszczep włosów - Klinika Przeszczepu Włosów Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Jednym „łysa glaca” nie przeszkadza, drudzy na sam początek wypadania włosów reagują panicznie stosując od razu różne preparaty i kuracje. Jeżeli mamy do czynienia z łysieniem androgenowym nie mamy, co liczyć na obiecujące efekty. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest wtedy przeszczep włosów. Wykonać go można w Klinice Przeszczepu Włosów w Warszawie. Korzysta ona z najnowocześniejszego systemu artas 9x. Masz problem z łysieniem, sprawdź koniecznie.
 • Spa siemianowice śląskie - safari-wellness.pl

  Medycyna i zdrowie
  Interesuje Cię SPA? Konkretnie, masz na myśli day SPA Katowice? W takiej sytuacji możemy Ci coś zaoferować. Zastanawiasz się nad tym, co mamy na myśli? Oczywiście chodzi o Safari Massage and Wellness. Pewnie zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć na temat usług? Najkrócej mówiąc, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom (Safari Massage and Wellness to prawdziwa oaza spokoju).


:: www.stomatologortodontazgorzelec.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.stomatologortodontazgorzelec.pl

Ulica: Kościuszki 16/1

Miasto: Zgorzelec
Kod: 59-900
NIP: 6151315271

Telefon: 609 490 984
Opis:

Jeśli borykacie się z wada zgryzu i zdecydowaliście się na leczenie ortodontyczne, jednak nie chcecie usuwać zębów, zapraszamy do gabinetu stomatologicznego lek. stom. Małgorzaty Wicher, która w ramach Praktyki Stomatologicznej, jaką realizuje w Zgorzelcu, zadba o Wasze stawy skroniowo-żuchwowe oraz piękny i zdrowy uśmiech. Leczenie wad zgryzu, jakie oferuje bez redukcji liczby zębów odbywa się przy użyciu aparatów stałych i ruchomych, a pacjenci dzięki temu mogą uzyskać klasyczny, prosty profil. Zapraszamy też osoby zmagające się z ubytkami próchniczymi oraz koniecznością ich protetycznej odbudowy.