Podobne strony

 • Stanley - Projekt

  Aranżacja wnętrz
  Firma zajmuje się wystrojem wnętrz. W swojej ofercie posiada: meble, systemy drzwi, sufity napinane, zabudowy z regipsu i z płyt, materiały wykończeniowe, akcesoria meblowe oraz okleiny winylowe. Na stronie znajdziesz więcej informacji i foto ofertę.
 • Blog: Sufity napinane Grupa DPS

  Firmy wg branży
  Zapraszamy na blog firmowy Grupy DPS – czołowego producenta sufitów napinanych. Działamy na rynku od prawie 20 lat w ponad 70-ciu krajach na wszystkich kontynentach, a nasza wiedza i doświadczenie gwarantują usługi najwyższej jakości. Przeczytaj o nowościach, dowiedz się jak możesz urozmaicić swoje wnętrze, zobacz nasze realizacje na całym świecie.
 • sufity podwieszane - napinane.pl

  Dom i wnętrza
  Nasz zespół to kompetentni, dobrze wyszkoleni instalatorzy i dystrybutorzy ścian napinanych Artois, sufitów napinanych Barrisol oraz sufitów podwieszanych systemu Trempo. Proponujemy także bezpłatną wycenę naszych usług. Wejdź na nasz portal - www. napinane.pl.
 • DPS - technologia dla każdego wnętrza

  Dom i wnętrza
  Szybka zmiana aranżacji wnętrz kojarzona jest z koniecznością wymiany sufitów czy też zakrycia niezbyt estetycznie poprowadzonych rur. Alternatywą dla klasycznych płyt gipsowo-kartonowych może być sufit napinany, który jest robiony na wymiar i doskonale zakrywa nierówności. Sufity napinane powinny być zakładane przez specjalistów, choć dają one możliwość samodzielnego montażu. Należy jedynie pamiętać, aby przy montażu nie uszkodzić materiału i aby ostrożnie obchodzić się z gumowymi naczepami.
 • Montaż sufitów napinanych Bielsko-Biała

  Dom i wnętrza
  Zajmujemy się dystrybucją i montażem sufitów napinanych. Działamy głównie na terenie Bielska-Białej, Cieszyna i Jastrzębia Zdroju. Nasza ekipa zdobyła wiele pozytywnych opinii klientów oraz szereg certyfikatów międzynarodowych.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Sufity napinane montaż ::

Nasza ocena:
Adres: http://polandgroups.pl

Kategorie:

Opis:

Montowane w mieszkaniach sufity podwieszane powoli wychodzą już z mody. Obecne nowoczesne sufity to najczęściej modele tzw. napinane, często udekorowane atrakcyjną formą graficzną. Strona prezentuje zalety tego elementu aranżacji wnętrza oraz umożliwia zakup wybranych rozwiązań w atrakcyjnej cenie.