Podobne strony

 • Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych "GAJ"

  Szkółki drzew i krzewów
  Produkcja roślin iglastych w doniczkach i gruncie. O szkółce, oferta, jak trafić, kontakt.
 • Gospodarstwo ogrodnicze Sawanna

  Firmy wg branży
  Gospodarstwo zajmuje się produkcją tuj, bukszpanów, jałowców, cyprysików, świerków i wielu innych roślin ozdobnych. Poza produkcją roślin świadczymy usługi projektowania ogrodów, nawadniania i pielęgnacji zieleni. Gospodarstwo mieści się w Jabłonnie pod Lublinem.
 • Ogród,Ogrody,Ogrodnik,koszenie,Wisła,Ustroń,Brenna,tuje

  Dom i wnętrza
  Tanio,Szybko,Solidnie to nie tylko nasza dewiza-to nasz cel! Co proponujemy? Pomoc! Pomoc w stworzeniu,zagospodarowaniu oraz pielęgnowaniu Państwa ogrodu. Na Państwa zmęczenie czy brak czasu my stanowimy rozwiązanie. Posiadamy sprzęt,czas,doświadczenie oraz niezbędną wiedzę aby ogród wyglądał tak jak Państwo sobie tego życzą. Co robimy? Prawie wszystko. koszenie trawy,karczowanie nieużytków i zarośniętych działek nie stanowi problemu.Przycinka wysokich tuji,opryski na wszelakie choroby.
 • BRACIA DĘBSCY tuje

  Ekonomia
  Mająca siedzibę w Końskowoli w województwie lubelskim firma Bracia Dębscy zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się dystrybucją roślin na rynek lokalny oraz zagraniczny a naszymi odbiorcami są klienci detaliczni, firmy jak również centra i hurtownie ogrodnicze. W stałym asortymencie firmy znajdziecie Państwo byliny, drzewa i krzewy liściaste i iglaste, kapersy, paprocie, trawy oraz zioła. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów, atrakcyjne warunki współpracy oraz miłą obsługę. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o ofercie i działalności firmy.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: tuje.eu - blog ogrodniczy ::

Nasza ocena:
Adres: http://tuje.eu

Ulica:

Miasto: Rachanie
Kod: 20-026
NIP: 7162235808

Telefon:
Opis:

Blog ogrodniczy tuje.eu to blog o tujach. Znajdziesz na naszym blogu nie tylko informacje dotyczące uprawy i sadzenia, ale tez pielęgnacji. Charakteryzują się przede wszystkim stożkowym kształtem oraz intensywnie zielonymi łuskami. Dzięki temu ożywiają nasze ogrody. Na początku uprawy, kiedy roślina jest jeszcze młoda pędy mają rdzawo-pomarańczowy kolor. W późniejszym okresie brązowieją. Co ciekawe tuje nie zmieniają barwy łusek na zimę. Jeżeli interesujesz się tymi roślinami to zapraszamy

Słowa kluczowe: