Podobne strony

 • Sikora i Wspólnicy

  Porady prawne
  Doradztwo podatkowe. Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie podatkowym (m.in. podatek od towarów i usług, podatek dochodowy od osób fizycznych oraz od osób prawnych). Swoim klientom oferuje również wsparcie w zakresie prawa gospodarczego.
 • Taxfin - podatki, rachunkowość, finanse

  Prawo i podatki
  TAXFIN - Portal profesjonalnej wiedzy księgowej. Rachunkowość, podatki VAT, CIT, finanse, prawo i księgowość. Najnowsze orzecznictwo, bezpłatne e- szkolenia.
 • Biuro podatkowo-rachunkowe i kadrowo-płacowe

  Prawo i podatki
  Stanowimy młody i profesjonalny zespół, który swoje doświadczenie zdobywał współpracując z podmiotami prowadzącymi działalność w różnych formach i branżach. Dla nas klient nie jest kolejnym odbiorcą faktury w comiesięcznym rozliczeniu. Zadania zlecone traktujemy indywidualnie starając się doradzać i wybierać optymalne rozwiązania zamiast tylko wprowadzać dokumenty do komputerowego systemu księgowego. Mamy również doświadczenie w prowadzeniu likwidacji i upadłości oraz w cenach transferowych.
 • Russell Bedford - międzynarodowa sieć doradcza

  Prawo i podatki
  Strona poświęcona firmie zajmującej się podatkami, prawem w tym międzynarodowym. rachunkowością, finansami firm jak również szkoleniami. Strona ponadto posiada duży dział poświęcony tematyce związanej z działalnością firmy tj. podatkami, podatkiem dochodowy, podatkami międzynarodowymi, podatkiem VAT, który w zwięzły i bardzo ciekawy sposób opisuje zmiany w prawne i podatkowe. Zapraszamy do odwiedzin.
 • JACEK PUKALUK Tax advisory Poland

  Prawo i podatki
  Doradca Podatkowy Jacek Pukaluk przygotował dla Państwa propozycję świadczenia usług w zakresie doradztwa podatkowego oraz księgowości. Kancelaria działa od 2003 roku. Wieloletnie doświadczenie przekazane z pokolenia na pokolenie, współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami i indywidualne podejście do każdego klienta, zagwarantują Państwu zadowolenie z powierzenia obsługi swojej firmy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której mieści się szczegółowa oferta, akty prawne, rekomendacje i kontakt.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Ceny transakcyjne TPA Poland ::

Nasza ocena:
Adres: http://cenytransferowe.tpa-group.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

TPA Poland to firma, która zajmuje się cenami transferowymi. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług, który obejmuje między innymi takie usługi jak: restrukturyzacje biznesowe, politykę i planowanie cen transferowych, przygotowywanie dokumentacji podatkowej czy też dokumentacji cen transferowych. Specjalizujemy się w współpracy z firmami z wielu dziedzin. Wśród nich są: nieruchomości, budownictwo, energetyka czy też hotele.