Podobne strony

 • Spomasz Nakło

  Inne
  Spomasz" - Nakło Sp. z o.o. są tradycyjnym producentem i eksporterem maszyn i urządzeń stosowanych w procesie przygotowania żywności. W swojej ofercie firma posiada urządzenia, które pozwalają na dokonanie obróbki mechanicznej i termicznej produktów żywnościowych. Oprócz tych urządzeń zakład oferuje również zestaw mebli kuchennych przeznaczonych na wyposażenie zapleczy gastronomicznych.
 • Metal - System

  Handel wyrobami hutniczymi
  Firma to dystrybutor elementów złącznych nierdzewnych, śrub wytrzymałościowych, narzędzi, chemii technicznej i budowlanej. Wykaz proponowanych produktów - na stronie.
 • Erka

  Metale nieżelazne
  Zakład prowadzi działalność produkcyjno usługową w branży metalowej. Jej podstawowym profilem działalności jest produkcja wyrobów ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium. Na stronie znajdziecie ofertę współpracy, prezentacje firmy i jej produktów oraz dane kontaktowe.
 • Zakład Mechaniki Maszyn

  Wyposażenie warsztatów
  Strona zawiera oferte firmy zajmujacej sie produkcją ram naprawczych do samochodów osobowych i dostawczych, kabin lakierniczych oraz maszyn do cięcia i szlifowania marmuru.
 • Jardo - nakrycia stołowe

  Branże inne
  W zamieszczonej na stronie ofercie firmy znajdziesz sztućce. Jeśli jesteś zainteresowany bliższymi szczegółami - zajrzyj.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Specjalistyczny sklep z artykułami metalowymi. ::

Nasza ocena:
Adres: www.metalowysklep.com

Ulica: Juliusza Kossaka 25/3

Miasto: Gliwice
Kod: 44-100
NIP: 6312418698

Telefon: 574008130
Opis:

Sklep oferujący wiele nietypowych rozwiązań z dziedziny obróbki stali i drewna. Długoletnie doświadczenie w branży metalowej pozwala oferować tylko wyroby sprawdzone i chwalone przez naszych klientów. Specjalizujemy się w materiałach takich jak wiertła, gwintowniki, otwornice do stali, frezy, tarniki. Oferujemy szeroką gamę wyrobów ze stali nierdzewnych. Cechuje nas bardzo duża wiedza w temacie sprzedawanych artykułów oraz chętnie służymy pomocą w jej zakresie naszym klientom.