Podobne strony

 • ELBART

  Odzież dla kobiet
  Firma specjalizuje się w usługach agencyjnych, polegających na konsultowaniu firm zagranicznych z polskimi zakładami odzieżowymi, rozdzielaniu zamówień przerobowych i nadzorowaniu procesu produkcyjnego.
 • Admoss

  Moda
  Polsko-duńska spółka promująca polskie wyroby w Danii, a duńskie w Polsce. Na stronach kolekcje odzieży damskiej i męskiej na rok 2000.
 • Alton

  Odzież
  Prezentacja internetowego salonu mody - Alton, w którym w bardzo łatwy sposób można dokonać zakupów. Oferta salonu obejmuje odzież dla pań i panów, tj. bluzki, garsonki, kamizelki, spodnie, spódnice, sukienki, swetry, żakiety, kamizelki i inne. Na stronie zamieszczone są informacje na temat warunków zakupu i zapłaty (przy odbiorze).
 • Barbara Pilecka - moda

  Moda
  Strona przedstawiająca projekty odzieży: męskiej, damskiej, dziecięcej, a także nakryć głowy, biżuterii i obuwia Barbary Pileckiej, projektantki ubioru. Zawiera fotografie kolekcji.
 • Producent konfekcji damskiej DEWI

  Odzież dla kobiet
  Firma "DEWI" zajmuje się produkcją eleganckiej konfekcji damskiej i młodzieżowej. Oferuje kostiumy, garsonki, sukienki, spódnice, spodnie, kurtki i płaszcze zimowe w pełnej gamie rozmiarowej.


:: RudaStyle.pl - odzież plus size ::

Nasza ocena:
Adres: http://rudastyle.pl

Kategorie:

Opis:

Jeżeli chodzi o modę, to starasz się podążać za obowiązującymi trendami? Śledzisz wydarzenia ze światowych i polskich wybiegów i w swojej garderobie chcesz mieć tylko modne ubrania? Jeżeli na co dzień nosisz rozmiar XL lub większy i jeśli chcesz mieć w zasięgu ręki atrakcyjną i wpisującą się w trendy odzież damską plus size, to koniecznie musisz zapoznać się z asortymentem dostępnym w naszym sklepie.