Podobne strony

 • Gumiś - producent pasmanterii i dodatków krawieckich

  Pasmanteria,_galanteria
  Firma oferuje różnego rodzaju: gumę, taśmę, sznurek, lamówkę. Produkuje szeroką gamę dodatków krawieckich i pasmanteryjnch. Na stronie znajdziesz foto ofertę i dane kontaktowe firmy.
 • Bafix

  Pasmanteria,_galanteria
  Hurtownia pasmanterii i dodatków krawieckich. Strona zawiera informacje o firmie, ofercie handlowej oraz dane teleadresowe.
 • Świat Tkanin S.c.

  Tkaniny
  Firma oferuje szeroki asortyment tkanin z kraju i importu (Włochy, Hiszpania). Oferuje tkaniny ubraniowe, kostiumowe, dekoracyjne, bawełniane, sukienkowe, garsonkowe, podszewki, dodatki krawieckie i pasmanteryjne.
 • Studio Strasz - biżuteria czeska, sztuczna, ślubna

  Firmy wg branży
  Studio Strass - Producent Czeskiej Biżuterii, istniejemy od 1995. Produkujemy biżuterie sztuczną, biżuterie ślubną, dodatki do ubrań, bielizny i butów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: decortina.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://decortina.pl

Ulica: Szkolna 12

Miasto:
Kod: 39-450
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Wysokiej jakości artykuły do wystroju i dekoracji wnętrz marki Markizeta®, tj. firanki, zasłony, czy dodatki pasmanteryjne, artykuły pościelowe, koce i ręczniki oferuje sklep internetowy decortina.pl z Baranowa. Oprócz tradycyjnych rozmiarów, oferujemy możliwość składania zamówień indywidualnych. Oferujemy dekoracje okien w kuchni lub w pokojach oraz ich aranżacje dzięki wielu dodatkom i akcesoriom, artykuły do sypialni i łazienek, m. in. tkaniny i komplety pościelowe, dekoracje, ręczniki i maty. Z nami udekorujesz także kuchnię i jadalnię. Zapraszamy na naszą stronę!