Podobne strony

 • Prywatny Instytut Zdrowia i Urody

  Lekarze, gabinety
  Na stronie znajdziesz informacje o placówce, umiejscowieniu, zakresie usług i badań oraz specjalistach tu pracujących.
 • Lek. med. Jerzy Małysz

  Interna
  Znajdziesz tu informacje dotyczące działalności gabinetu.
 • SANO FARM

  Ortopedia
  Strona, na której znajdziesz ofertę dotyczącą sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego i medycznego, usług lekarskich, medycyny naturalnej, a także usług rehabilitacyjnych.
 • Informator Medyczny

  Serwisy informacyjne
  Informator medyczny poświęcony województwu dolnośląskiemu, na stronach którego znajdziesz artykuły na temat chorób oraz spis placówek zdrowotnych.
 • www.osz.pl

  Kursy zawodowe
  Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Poznaniu organizuje kursy i szkolenia zawodowe (na operatorów żurawi, wózków widłowych, spawaczy i inne) oraz z zakresu bhp. Indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność i lata doświadczenia pomogły Ośrodkowi zdobyć uznanie (często wieloletnich już) partnerów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: liberandum.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://liberandum.pl

Ulica: Merkuriusza Polskiego 35

Miasto:
Kod: 30-698
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Organizujecie imprezy masowe, które wymagają zabezpieczenia medycznego i poszukujecie firmy, która spełnia nie tylko krajowe, ale także europejskie wymagania w zakresie wyposażenia oraz świadczonych usług? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą krakowskiej firmy LIBERANDUM Ratownictwo Medyczne, która działa na rynku medycznym od 2015 r. Oferujemy indywidualne rozwiązania - nasza działalność obejmuje m. in. plan zabezpieczenia, zespoły wyjazdowe (ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze specjaliści) oraz profesjonalne zestawy łączności bezprzewodowej. Gwarantujemy wysokiego poziomu bezpieczeństwa!