Podobne strony

 • Wydział Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej

  Nauki ścisłe
  Prezentacja Misji Wydziału, jego władz, historii, struktury (Instytut Mechaniki Stosowanej, Instytut Inżynierii Zarządzania, Instytut Inżynierii Materiałowej, Instytut Technologii Mechanicznej, Instytut Technologii Materiałów), przebiegu studiów dziennych magisterskich i inżynierskich, zaocznych, podyplomowych i doktoranckich .
 • Suwary S.A.

  Akcesoria
  Strona internetowa firmy Suwary, która zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych, odblaskowych znaków ostrzegawczych i samochodowych tablic bezpieczeństwa oraz paneli elewacyjnych z PCV. Na stronie informacje o firmie oraz prezentacja całej oferty.
 • TiK s.c.

  Artykuły biurowe
  TiK specjalizuje się w produkcji szeroko pojętych artykułów reklamowych z tworzyw sztucznych. Oferuje następujące produkty: segregatory, podkładki pod mysz, blaty na biurko, artykuły biurowe, okładki, wyroby przestrzenne, wyroby sztancowe, nadruki.
 • Perfecta

  Reklama zewnętrzna
  Producent wyrobów reklamowo-użytkowych z aluminium, tworzyw sztucznych i szkła. Oferuje litery podświetlane i przestrzenne, kasetony podświetlane, tablice informacyjne, reklamy przestrzenne, podświetlane zegary reklamowe, podajniki na artykuły, i inne.
 • Akipol Sp. z o.o

  Tworzywa sztuczne
  Strona poswięcona poznańskiemu producentowi akcesoriów dla zwierząt i wyrobów z tworzyw sztucznych, a także rozmaitych naczyń turystycznych niezbędnych na wakacyjne wyjazdy.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: poliweglan-dia.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.poliweglan-dia.pl

Kategorie:

Opis:

Płyty poliwęglanowe dla budownictwa, a także płyty kompozytowe aluminiowe, izolacyjne czy faliste to raptem niektóre rozwiązania, jakimi dysponuje firma DiA z Katowic. Od 1991 r. zajmujemy się dystrybucją produktów z tworzyw sztucznych, które znajdują z powodzeniem zastosowanie w wielu branżach, również w przemysłowej czy reklamowej. W naszej ofercie posiadamy poza tym płyty polipropylenowe kanalikowe, płyty laminowane HPL, płyty pleksi, styrodur i wiele innych materiałów, które prezentujemy na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania, a w przypadku pytań - prosimy o kontakt.