Podobne strony

 • Alkoholizm leczenie - Klinika Medox

  Medycyna i zdrowie
  Serwis prywatnej Kliniki położonej pod Warszawą. Zawiera opis działalności placówki, personelu, liczne informacje o uzależnieniach i depresji dla pacjentów i ich bliskich. Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień, depresji, pacjentów z podwójną diagnozą. Leczymy powikłania i schorzenia współistniejące. Dysponujemy oddziałem detoksykacji, terapii uzależnień, hostelem, prowadzimy poradnię przyszpitalną.
 • detoks, terapia uzależnień, detoksykacja i leczenie alkoholi

  Medycyna i zdrowie
  Skuteczne leczenie narkomanii,alkoholizmu i innych uzależnień za przystępną cenę.
 • Leczenie alkoholizmu i terapia innych uzależnień

  Medycyna i zdrowie
  Ośrodek leczenia alkoholizmu i innych uzależnień. Witryna placówki oraz potężna baza wiedzy na temat uzależnień. Oferta terapii dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu oraz leków nasennych i uspokajających.
 • Strefa Trzeźwości - odwyk alkoholowy Kraków

  Medycyna i zdrowie
  Nie potrafisz poradzić sobie z piciem lub innymi nałogami? Jeśli tak, a chcesz otrzymać profesjonalne i skuteczne wsparcie, to już dziś skontaktuj się z nami. Nasza klinika leczenia uzależnień Strefa Trzeźwości to bardzo pomocne i komfortowe miejsce dla każdej osoby z Twoimi problemami. Nie tylko zajmujemy się pomocą osobom z uzależnieniami, lecz także zapewniamy opiekę rodzinom i bliskim, którzy nie potrafią sobie poradzić z taką sytuacją.
 • Leczenie alkoholizmu - www.attente.pl

  Medycyna i zdrowie
  Firma Attente zajmuje się kurowaniem uzależnieńLeczymy uzależnienia: narkomania, przyzwyczajenie do hazardu, alkoholizm bądź medykamentów. Każde z tych uzależnień można leczyć. Zatrudniamy tylko specjalistów, którzy są w stanie skutecznie wyleczyć szkodliwe uzależnienia. Usytuowanie ośrodka w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego gwaru, jest jego dodatkowym atutem. Pobyt w ośrodku pomaga wrócić do zdrowia fizycznego oraz do równowagi psychicznej.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: systemmed.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.systemmed.pl

Ulica: Bukowa 1

Miasto:
Kod: 26-026
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

System Med w Morawicy to nowoczesna placówka wyspecjalizowana w leczeniu uzależnień, której oferta skierowana jest do osób, które podjęły decyzje o terapii, lecz wciąż samodzielnie mają problem z rzuceniem nałogu. Oferujemy detoksykacje: alkoholową, farmakologiczną i ponarkotykową pod całodobową, profesjonalną opieką medyczną. Zapewniamy pełne badania, odtrucia, wsparcie w podjęciu decyzji o świadomym podjęciu terapii oraz program terapeutyczny z warsztatami, treningiem TAZA i osobistym planem zdrowienia. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.