Podobne strony

 • IGOPAK Pojemniki z tworzywa sztucznego

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa do korzystania z oferty, jaką przygotowała firma IGOPAK z siedzibą w Świdnicy. Proponujemy wysokiej klasy opakowania plastikowe, piankowe, szyte, a ponadto pojemniki transportowe i wiele innych. Projektujemy je z myślą o tym, aby pomieściły Państwa produkty i z troską o najwyższą jakość. Oprócz projektowania i produkowania opakowań, zajmujemy się pośrednictwem w ich obrocie. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, profesjonalne doradztwo i konkurencyjne ceny.
 • www.rodlobytom.pl krawężniki ogrodowe

  Firmy wg branży
  Bytomskie Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych RODŁO Spółka z o.o. specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Trwałe i funkcjonalne rozwiązania, dostosowane do potrzeb Klientów to gwarancja, jaką dajemy dzięki przeszło 50-letniemu doświadczeniu i obecności w branży tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdują się m. in. skrzynki magazynowe, półki obrotowe, kliny pod koła samochodu, wiadra plastikowe, krawężniki ogrodowe, regały śrubowe, wtykowe oraz plastikowe.
 • Zakrętki plastikowe - chempaksklep.pl

  Firmy wg branży
  Do sklepu Chem-Pak Zapraszamy Klientów, którzy chcieliby nabyć dobre opakowania wykonane z tworzyw sztucznych. Tworzymy je nieprzerwanie od roku 1989 i mamy w tym ogromne doświadczenie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi opakowania dla farmacji czy pojemniki medyczne. Pełną ofertę naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie chempaksklep.pl. Zapraszamy Serdecznie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Pirum Opakowania i Higiena – Hurtownia internetowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://pirum24.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Pirum to hurtownia opakowań do gastronomi, produktów spożywczych oraz innych. W ofercie również chemia gospodarcza i inne. Sprawdź naszą ofertę na stronie.