Podobne strony

 • KLIMAWENT

  Klimatyzacje samochodowe
  Bogato opisana i zilustrowana oferta producenta: odsysaczy spalin samochodowych, odciągów stanowiskowych, odpylaczy, stanowisk filtrowentylacyjnych, wentylatorów, nagrzewnic powietrza itp.
 • PZL-Sędziszów S.A.

  Akcesoria
  Prezentacja firmy zajmującej się produkcją puszkowych filtrów oleju, filtrów i wkładów powietrza, paliwa i hydrauliki siłowej. Na stronie znajdują się informacje o firmie i jej historii, lista dealerów oraz nowinki z firmy.
 • GS - KN

  Motoryzacja
  Bogata oferta filtrów K&N do samochodów różnych marek - Fiat, Honda, Alfa Romeo, BMW, oraz innych akcesoriów do tuningu. Płatność przy odbiorze.
 • Promat

  Automatyka
  Firma działa w branży energetycznej. Zajmuje się głównie: kotłowniami, modernizacją gospodarki cieplnej, automatyką przemysłową, automatycznymi stacjami uzdatniania wody , problemami procesów spalania i urządzeniami do odwracania osmozy.
 • Multicon

  Automatyka
  Propozycja nowego typu aparatów do absorpcji, desorpcji, odpylania, destylacji, sedymentacji oraz chłodzenia wód obiegowych w tym zanieczyszczonych, stanowią aparaty opracowane przez pracowników Instytutu Inżynierii Chemicznej i Budowy Aparatury Politechniki Śląskiej.


:: Aqumaelior.pl - expert w dziedzinie filtracji ::

Nasza ocena:
Adres: Aquamelior.pl

Ulica: Pułaskiego 17

Miasto: Zabrze
Kod: 41-800
NIP: 6482475554

Telefon: +48 730 148 469
Opis:

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju filtrów do wody. W ofercie znajdziecie również chemie i akcesoria do expresów, odkamieniacze oraz urządzenia przydatne w prowadzeniu firmy i w domu. Jesteśmy jedną z wiodących firm na Śląsku. Przez ostatnie lata naszej działalności, zaufało nam tysiące klientów. Czynimy wszystko, aby zadowolić swoich klientów i sprostać ich wymaganiom w dziedzinie nowoczesnej filtracji.
Serdecznie zapraszamy na stronę sklepu internetowego Aquamelior.pl