Podobne strony

 • Najlepsze konto osobiste

  Ekonomia
  Blog o najlepszych kontach osobistych (ROR), czyli kontach rozliczeniowych oferowanych przez wszystkie znaczące banki w Polsce. Rzetelnie opisujemy różne typy kont, w tym: osobistych, oszczędnościowych, młodzieżowych i firmowych. Jeśli szukasz nowego konta bankowego to tutaj znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą w najkorzystniejszym wyborze miejsca przechowywania swoich pieniędzy.
 • Reklama na telebimach - Sklep

  Ekonomia
  Jeśli chcesz pokazać swój produkt lub swoje usługi to koniecznie musisz skorzystać z nowoczesnej w pełni interaktywnej formy reklamy outdoorowej. Reklama na telebimach o powierzchni od 20 m2 to idealna forma reklamy, która trafia do tysięcy odbiorców każdego dnia. Wejdź, wybierz telebimy i zacznij emitować swoją emisję reklamy.
 • Profesionalne sklepy internetowe Asystent Online

  Ekonomia
  Niedrogi w utrzymaniu sklep internetowy dla Twojej firmy. Sklep jest w pełni zintegrowany systemem sprzedaży. Gwarantujemy szybkie uruchomienie sklepu. Pomoc przy aktywacji przez pomoc techniczną AsytentOnline.pl Testuj i sprawdź przez 30 dni bez zobowiązań.
 • stolwir.pl

  Ekonomia
  Stolwir – projektujemy i wykonujemy od 1991. Sklep oferuje m.in. konstrukcje architektury ogrodowej, podłogi i parkiety z drewna oraz meble wykonywane na zamówienie. Poza tym firma realizuje wiele indywidualnych zamówień klientów. Gwarantujemy rzetelność oraz profesjonalizm. Więcej informacji o oferowanych produktach można znaleźć na stronie internetowej.
 • a-bis.pl

  Ekonomia
  a-bis.pl to miejsce, w którym można kupić wiele artykułów do lokalu gastronomicznego. W ofercie naszego sklepu można znaleźć m.in. piece, meble, zmywarki, chłodnictwo, urządzenia barowe i ekspresy do kawy. Poza sklepem online prowadzimy również sklep stacjonarny w Straszynie k. Gdańska. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. W szczególności polecamy zakładkę „promocje”.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: nadorsze.kolobrzeg.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.nadorsze.kolobrzeg.pl

Ulica: Szafirowa24

Miasto:
Kod: 78-100
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jeśli myślisz o morskim wędkarstwie i marzy Ci się autentyczna przygoda na pokładzie jachtu motorowo-żaglowego, zapraszamy do kontaktu z firmą Konrada Dojlidko z Kołobrzegu - "BALTIC SHIPPING", która jest organizatorem morskich wypraw wędkarskich i turystycznych. Specjalnie odrestaurowane do tego celu kutry rybackie zostały dopasowane do celów turystyki morskiej a hobbystycznych połowów dorsza. Każda z jednostek wyposażona jest w sprzęt nawigacyjny i echolokacyjny do lokalizacji ryb, a oprócz tego w dwanaście koi dla pasażerów, kuchnie okrętowe, łazienki z ubikacją i jadalnie. Zapraszamy na pokład!