Podobne strony

 • Rozwód Warszawa Adwokat

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka Mecenasa Roberta Ofiary, siedziba: woj. mazowieckie Warszawa Śródmieście, Metro Centrum. Udzielamy porad prawnych oraz prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego tj.: rozwód z winą i bez adopcja alimenty separacja molestowanie seksualne dzieci podział majątku władza rodzicielska znęcanie się nad rodziną Adwokat Robert ofiara posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach rodzinnych, w których wypowiadał się jako ekspert w mediach. Kancelaria adwokacka doradza sposób postę
 • KANCELARIA ADWOKACKA WARSZAWA - ADWOKAT TOMASZ TOMASZCZYK

  Firmy wg branży
  Nasza kancelaria adwokacka (Warszawa) zajmuje się również opiniowaniem umów, negocjacjami trudnych i nietypowych kontraktów oraz przygotowaniem umów. Nasi prawnicy specjalizują się również w prawie rodzinnym - podział majątku, przyznanie opieki nad dzieckiem, alimenty, separacja, adopcja dziecka, intercyza, rozwód. Warszawa jest miastem, gdzie posiadamy swoją siedzibę, jedna zapraszamy również osoby oczekujące porady prawnej z całego kraju.
 • martalubik.pl - Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa

  Prawo i podatki
  Kancelaria Radcowska Marta Łubik z siedzibą w Warszawie oferuje profesjonalną pomoc związaną z postępowaniami sądowymi w sprawach cywilnych z zakresu prawa rodzinnego, m.in. w sprawach o: separację, rozwód, ustalenie kontaktów, także związanych z alimentami. Kancelaria współpracuje także ze specjalistami z zakresu psychologii rodzinnej oraz detektywem.
 • Adwokat warszawa wola - Maciej Woźniak

  Prawo i podatki
  Marcin Woźniak zapewnia skuteczną obronę w sprawach gospodarczych i karnych. Dodatkowo prowadzi doradztwo rozwodowe, majątkowe i w sprawach alimentacyjnych. Wykształcenie zdobył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie natomiast nabył w instytucjach finansowych i kancelarii adwokackiej.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: kancelaria-cpr.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://kancelaria-cpr.pl/

Ulica: Wspólna 71 lok. 8

Miasto: Warszawa
Kod: 00-687
NIP:

Telefon: 606 647 070
Opis:

Centrum Prawa Rodzinnego to warszawska kancelaria adwokacka., zajmująca się prawem rodzinnym. Działania kancelarii obejmują: udzielanie porad prawnych, reprezentację Klientów w sprawach sądowych, niezależnie od instancji, tworzenie pism procesowych ( pozwów, apelacji, wniosków), sporządzanie opinii prawnych, a także prowadzenie mediacji i negocjacji.