Podobne strony

 • Home Page Amerlink

  Szkoły języków obcych
  Strona zawiera informacje na temat możliwości nauki, pracy, stypendiów sportowych w Stanach Zjednoczonych. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę oraz adresy kontaktowe.
 • Kursy językowe za granicą

  Turystyka językowa
  Strona informacyjna firmy będącej Przedstawicielstwem Zagranicznych Szkół Językowych. Oferuje ona podróże, kursy i obozy językowe na całym świecie. Na stronie podzielona tematycznie oferta oraz wszelkie informacje o wyjazdach na kurs.
 • Almatramp - Biuro Podróży

  Biura podróży
  Biuro podróży oferujące naukę angielskiego w Anglii, a także obozy młodzieżowe i studenckie, wczasy i wycieczki oraz bilety autokarowe. Na stronie oferta i podstawowe dane o firmie.
 • Zagranica info

  Inne
  Jeśli zamierzasz wybrać zagranicę by tam się uczyć, studiować, odbywać praktykę zawodową bądź też pracować znalazłeś właściwą stronę. Znajdziesz na niej odpowiedzi na często stawiane pytania na ten temat. Zamieszczona jest też lista tamtejszych organizatorów pracy i nauki.
 • AuPair ANYA

  Au-pair
  Nauka i praca za granicą. Biuro AuPair ANYA działa od 1990 roku i jest najstarszym organizatorem wyjazdów w charakterze aupair w Polsce.


:: Polonijka.edu.pl - nauka języka polskiego za granicą ::

Nasza ocena:
Adres: http://polonijka.edu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Polonijka.edu.pl to internetowa Szkoła Podstawowa dla polskich dzieci w wieku 5-15 lat, które na co dzień mieszkają poza granicami kraju. Dzięki naszej szkole dzieci mogą nauczyć się języka polskiego, poznać geografię Polski, historię i tradycję, bez wychodzenia z domu i w dowolnym czasie. To bardzo ważna edukacja, dzięki której Twoje dziecko nie zapomni kim jest, ani jakie są najważniejsze wartości dla Polaka. Poznaj szczegóły na stronie internetowej.